מהם החידושים בתחום השתלות השיער? וכיצד זה משפיע?

מהם החידושים בתחום השתלות השיער? וכיצד זה משפיע?

הרבה מים עברו בירקון מאז שצלקות ענקיות בעורף,עשיית חורים גדולים בקרקפת ע"י מסמרים והנחת השיער המושתל מסודר כמו ערוגות בגינה עם קבוצות שיער של 3 ו 4 שיערות מסודרות באופן סימטרי בשורות היו חלק בלתי נפרד מתעשיית השתלת השיער .

אפשר לומר שפריצת הדרך בתחום התחילה רק בשנת 2002 כ שד"ר ריי וודס האוסטרלי התחיל לבצע השתלת שיער fue ללא צלקות ובעצם שינה את כל הענף לאלתר. החידוש העיקרי שהשתלת fue הנחילה היא כמובן הוצאת זקיקי השיער מהאזורים התורמים באופן פרטני ויחידני מבלי לבצע ניתוח שכולל תפרים וצלקת שהיא כאמור אחת מתופעות הלוואי העhקריות של השתלת שיער fue  והגורם המסגיר מס ' 1 שמגביל את המטופלים מלבצע תספורות קצוצות באזורים התורמים. יתרה מזאת ההחלמה מההשתלה היא הרבה יותר מהירה (כי אין תפרים) ובנוסף הרופא יכול לבחור את הזקיקים הגדולים יותר והבריאים יותר מהאזור התורם ולהשתמש בהם להשתלה לעמות השתלת סטריפ שבה חלק מהששיער שיצא הולך ישירות לפח בגלל שהוא לא מספיק חזק ומתאים להשתלה באזורים מקריחים.

חוץ מהעניין של הצלקת החידושים הנסופים בתחום הם כמובן רמת הצפיפות של ההשתלה : היום ניתן להשתיל בין 55 ל 75 זקיקים לסנטימטר מרובע לעומת רמות של 20-25 זקיקים לסמ מרובע שהיו עושים פעם , במילה אחרת הצפיפות היא פי 3 מפעם במיקרים מסוימים והיא לא ממש רחוקה מהצפיפות המקורית של אדם ממוצע עם שיער מלא ( כ 100 – 140 זקיקים לסמ מרובע )

את המסמרים החליפו מזרקים מיוחדים בעובי של פחות מילימטר שעושים נקבים מאוד קטנים באזורים המקריחים , מונעים פלגים ומחלימים מקסימום 4/5 ימים אחרי .( הגלדים נופלים והשיער המושתלת נשאר עם השורש בתוך הקרקפת ).

לסיכום החידושים העיקריים בתחום הם : הוצאת זקיקים ללא צלקות או סימנים , רמת צפיפות גבוה של השיער המושתל ,החלמה מאוד מהירה גם של האזור המושתת וגם של האזור התורם והכי חשוב : מראה טבעי, צפוף ואי סימטרי של הקרקפת והשיער .

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן