שיער נולד – השתלת שיער היא הדרך היחידה להצמחת שיער

בכל פעם בחיי שהתעניינתי בפתרון לנשירת שיער/תרופה להתקרחות שלי מאז שהתחלתי לאבד שיער בגיל 21 ממש לקראת השחרור מהצבא, עבר במוחי הרעיון שגם אם יום אחד תהיה תרופה/תכשיר שיצמיחו שיער/ימנעו התקרחות מישהו מהתעשייה המטורפת הזאת שמגלגלת מיליארדים בעולם ובארץ ידאג לחסל את התרופה/הממציא כדי לא להפסיד כסף… בימינו יש אין סוף טיפולים/תכשירים למניעת/הסוואת התקרחות והצמחת שיער: אתחיל דווקא מפרופסיה שזה לדעתי ומניסיון הדבר היחידי שבאמת לעתים עוצר נשירה אבל לא באמת יכול להציל זקיקים מתים ובדר"כ עוזר יותר לחלקים האחוריים של הקרקפת מאשר למפרצים ולקו השיער הקדמי. פרופסיה היא התרופה היחידה שמטפלת/אמורה לצמצם את גן ה DHT בזקיקי השיער שהוא הגורם העיקרי להתקרחות גנטית. שאר הטיפולים כגון: מינוקסידיל, זריקות לקרקפת, טיפול בקפאין, טיפולים צמחיים שונים, טיפולי לייזר(קסדות,מסרקי ליזר ועוד) יכולים לעזור במקרים מסוימים בעיקר בהזרמת דם לקרקפת ולזקיקי השיער, אבל הם לא מטפלים בבעיה הגנטית ככה שבמוקדם או במאוחר השיער ינשור וההתקרחות תהיה בלתי נמנעת. המשותף לכל הטיפולים להתקרחות ונשירת שיער הוא שאף מקום לא מתחייב באמת לתוצאות. יש המון מקומות שמנצלים את היאוש ההולך וגובר של המתקרחים (בעיקר הצעירים בשנות ה 20) שמחפשים פתרונות קסם וחייבים להרגיש שהם עושים משהו כדי למנוע את ההתקרחות למרות שפועל רק אחוז קטן מהמטופלים משיג תוצאות לאורך זמן.

הטיפול היחידי שמצמיח שיער ב 100 אחוז וגורם לשיער להיוולד מחדש זה השתלת שיער וזאת משום שהשיער שנלקח מהאזורים התורמים עמיד בפני DHT ולכן כל הבעיה התורשתית נפתרת והשיער צומח לצמיתות בקרקפת.

מקומות מכובדים להשתלת שיער בעולם כגון מרפאת hdc בקפריסין שנחשבת לאחת מ 5 המרפאות הטובות באירופה להשתלת שיער נותנים התחייבות מלאה לתוצאות הטיפול ולצמיחת השיער. לא ידוע לי על רופא/מרפאה בישראל שנותנים התחייבות לתוצאה. זה שהשתלת שיער מצמיחה שיער בוודאות לא אומר שבכל מקום שבו תעשו השתלת שיער תהיו מרוצים כי כאן נכנסת לתמונה רמת הצפיפות של ההשתלה ובעיקר הצמיחה הטבעית שלה. כמו בכל ניתוח פלסטי שנראה שונה ממטופל למטופל ומרופא לרופא כך גם השתלת שיער. התוצאה מאוד תלויה ברמת הניסיון, היצירתיות, המקצועיות של הרופא והצוות הרפואי וביד האומן של הרופא. יש המון מקומות להשתלת שיער שהתוצאה תהיה גרועה יותר מההתקרחות ולכן חשוב מאוד לבחון היטב את המקומות שבהם אתם עומדים לבצע השתלה ובעיקר לראות כמה שיותר תמונות לפני ואחרי של מטופלים ולבקש לדבר עם לקוחות מרוצים (לא כאלה שעובדים עבור הרופא) והכי חשוב לעשות תאום ציפיות מקיף עם הרופא ולדרוש התחייבות לטיפול!

שיער נולד
שיער נולד

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן