קסדה להצמחת שיער- i grow האם מדובר בפריצת דרך?

עלות המכשיר בהשקה הוא 700$ וניתן כרגע לקנות אותו רק בארה"ב, אירופה, מקסיקו וקנדה. ומה לגבי תוצאות? החברה טוענת שניתן לראות תוצאות לאחר 4 – 6 חודשים ומתחייבת להחזר כספי לכל מי שלא יראה תוצאות בזמן הטיפול.

למי הטיפול מיועד? ובכן הטיפול מיועד בעיקר לגברים בכל הגילאים שמרגישים שהשיער מתחיל לנשור או להידלל, וכמובן לגברים שיש להם נטייה גנטית להתקרחות. החברה מדגישה שמי שאמור לראות תוצאות משמעותיות וטובות יותר הם אלו שתהליך ההתקרחות שלהם הוא בראשית הדרך מכיוון שזקיקי השיער שמועדים להתקרחות עדיין לא מתים והטיפול בעצם מחייה אותם ע"י הזנה סדירה של דם לאזור. מי שזקיקי השיער שלו כבר במצב "רדום" של מספר שנים והקרחת שלו מבוססת לא אמור לראות תוצאות משמעותיות פרט לצמיחה של פלומות שיער דקות ולא משמעותיות.

בחברה טוענים שהמכשיר מהווה טיפול משלים מושלם להשתלת שיער מכיוון שהוא מונע את המשך נשירת השיער הקיים ובנוסף אנשים שהשתמשו במכשיר לאחר השתלת שיער דיווחו שהשיער המושתל התחיל לצמוח כחודש לאחר ההשתלה (במקום 3/4 חודשים) וקצב צמיחת השיער לאחר ההשתלה היה מהיר בהרבה מהקצב הממוצע של צמיחת שיער רגילה.

עדיין לא ברור אם יש תופעות לוואי לשימוש במכשיר בטווח הרחוק או בטווח הקצר ומהן ההשלכות של שימוש בקרני לייזר באופן יומי ורציף.

קסדת לייזר לנשירת שיער
קסדת לייזר לנשירת שיער

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן