עיבוי השתלת שיער סטריפ

עיבוי השתלת שיער סטריפ זה בהחלט דבר שהוא אפשרי. ברצוננו לשתף אתכם בהשתלת שיער שנעשתה לפני שנה באוגוסט 2015, המטופל בן 31 עבר לפני 5 שנים השתלת שיער סטריפ יחסית מוצלחת במרפאה אחרת. שאני אומר השתלת סטריפ מוצלחת אני מתכוון בעיקר לזה שהצלקת יחסית סבירה ברוחבה (אבל עדיין צלקת) בקו הקדמי הושתלו רק זקיקים בודדים וכיווני הצמיחה של השיער המושתל היו נכונים גם כן. ההשתלה לפני נראית יחסית טבעית, אבל הבעיה העיקרית של המטופל היתה הצפיפות בחלק הקדמי ובאמצע. המטופל הגיע למרפאת hdc במטרה לעבות את השיער ולהפוך את ההשתלה לטבעית יותר.

עיבוי השתלת סטריפ
עיבוי השתלת סטריפ

הצוות הרפואי בראשות ד"ר מארס ביצעו במטופל השתלת fue של 3000 זקיקים שנלקחו מהאזור התורם של המטופל בצדדים ובעורף. טיפול כזה הוא טיפול מאוד מאתגר מבחינת הרופא, כי קשה מאוד לבצע השתלת שיער מוצלחת שהספייס בקרקפת הוא מאוד מצומצם בלי לפגוע בזקיקים הקיימים גם אם הם מושתלים. ד"ר מארס מוכיח במקרה הזה שהוא אחד ממשתילי השיער הטובים בעולם.

תמונות מיד בסיום השתלה של 3000 זקיקים:

כשנה לאחר הטיפול המטופל הגיע לייעוץ עבור השתלת שיער באזור הכיפה וחשף בפניינו את התוצאה המרשימה של ההשתלה. השיער נראה בריא יותר, מלא יותר, טבעי יותר ובקיצור הרבה יותר טוב ממה שהוא היה לפני. האזור התורם של המטופל נראה בדיוק אותו הדבר כמו לפני ההשתלה. מיותר לציין שהמטופל מאושר עד הגג וכעט נותר לו רק לעבות במקצת את אזור הכיפה.

תמונות של התוצאה הסופית:

 

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן