כמה עולה השתלת שיער? כל מה שרציתם לשאול ועוד

כמה עולה השתלת שיער? זו ודאי השאלה הראשונה שעולה למועמדים להשתלת שיער בראש. האם הטיפול הוא יקר? מהם המרכיבים של העלות? האם יש עלויות נסתרות? האם יהיו עלויות נוספות בעתיד? על כל השאלות האלה ועוד ננסה לענות במאמר זה.

ובכן העלות של השתלת שיער היא פונקציה של: כמות השיער, סוג ההשתלה וסוג השיער שאותו אנו מעוניינים/צריכים להשתיל. ננסה להרחיב מעט על כל פונקציה בנפרד:

  1. כמות השיער – ברוב המקומות המובילים בעולם העלות נקבעת לפי כמות השיער שאותה משתילים בטיפול. המחיר הוא פר זקיק והעלות הסופית היא מחיר יחידה (זקיק) כפול הכמות המדויקת של השיער שהושתל. כמות השיער המושתל היא פונקציה של גודל שטח ההתקרחות (ככל שהשטח גדול יותר ככה גם כמות השיער עולה) ובנוסף פונקציה של צפיפות שכן הדבר החשוב ביותר בהשתלת שיער הוא שהיא תראה טבעית ושהצפיפות של השיער המושתל תהיה זהה לצפיפות של השיער בצדדים ובשאר הקרקפת. לכן אם מועמד להשתלת שיער מקריח בשטח קטן יחסית ושאר השיער שלו מלא וצפוף' כמות השיער שהוא יצטרך תהיה עדיין גבוהה ביחס לשטח ההתקרחות. המקסימום שניתן בדר"כ להשתיל בטיפול אחד הוא 3000 זקיקים, כדי לא לסכן יתר על המידה את האזור התורם. הכמות המינhמלית היא בדר"כ 1000 זקיקים, שכן אם זה פחות מזה אז עדיף לחכות עם ההשתלה כדי ששטח ההתקרחות יהיה גדול יותר.
  2. סוג ההשתלה – המחיר פר זקיק להשתלת fue הוא בדר"כ ב %25 יקר מהשתלת הסטריפ. זה נובע מזה שזמן הטיפול של השתלת fue הוא כמעט כפול מהשתלת סטריפ (בעיקר זמן העבודה של הרופא). כלומר כדי להוציא 3000 זקיקים ולהשתיל אותם ב fue לוקח בערך יומיים מלאים של טיפול בין 8 בבוקר ל 5 בערב. בעוד שבהשתלת סטריפ ניתן לסיים טיפול של 3000 זקיקים ביום אחד של טיפול.
  3. סוג השיער: השתלה של שיער זקן /שיער גוף יקרה בדר"כ ב %25 מהשתלה של שיער קרקפת רגיל, בגלל שתהליך ההוצאה של הזקיקים בשיער גוף הוא איטי יותר משמעותית בהשוואה לשיער ביולוגי ולוקח יותר זמן.כמה עולה השתלת שיערברוב המרפאות בעולם יש לשכלל במחיר של ההשתלה גם: טיסות (במידה והטיפול בחו"ל), מלונות, העברות, טיפולים משלימים, אוכל וכסף לבזבוזים. בדר"כ מדובר בסדר גודל של 1500$ נוספים לעלות הכוללת. במרפאת hdc המחיר פר זקיק כולל חבילה של: טיסות, ההעברות, שהות וטיפולים משלימים, כך שחוץ מאוכל אין הוצאות נוספות הכרחיות.              לגבי עלויות בעתיד: במידה והמטופל הצליח בהשתלת שיער אחת לכסות בצפיפות מתאימה את כל שטח ההתקרחות ותהליך הנשירה ואיבוד השיער נעצרו אצלו, לא יהיו לו עלויות בעתיד, אבל ברוב המקרים תהליך ההתקרחות הוא תהליך איטי ביותר שנמשך לאורך שנים ולכן רוב המטופלים צריכים לקחת בחשבון גם טיפולים עתידיים במידה והם ימשיכו לאבד שיער בעתיד.                                                                                                                                                   קצת מספרים כדי לחשב עלויות: התקרחות נרווד 2 תדרוש בדר"כ בין 2000 ל 3000 זקיקים לשחזור. נרווד 3 יצריך בערך בין  3000 זקיקים ל 4000 זקיקים. נרווד 4 יצריך בין 4000 ל 5000, נרווד 5 יצריך בין 5000 ל 7000 ונרווד 6 יצריך מעל 7000 זקיקים כדי לכסות קרקפת שלמה, הכל תלוי ברמת הצפיפות של ההשתלה. את הכמות יש להכפיל במחיר זקיק של אותה מרפאה ספציפית. יש לזכור שבדר"כ המקסימום זקיקים לטיפול אחד זה 3000 זקיקים בטיפול הראשון ,2000 בטיפול השני ו 1500 בשלישי לאזור תורם ממוצע.

    לסיכום: השתלת שיער אינה לא טיפול זול, אבל אם נשווה אותה לטיפולים אסתטים אחרים המחיר בהחלט סביר. יהיו מועמדים שהעלות פר תועלת תשתלם להם והם ילכו על הטיפול ויהיו מרוצים ממנו. יש כאלה שהרעיון של שחזור השיער הוא נחמד בעיניהם, אבל הם לא מעוניינים להשקיע כ"כ הרבה כסף בזה, כמו בכל דבר בחיים הכל עניין של סדרי עדיפויות.

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן