טיפול לתיקון צלקות של השתלת שיער fue

לאחר ההמצאה של שיטת ה fue בשנות ה 90 הדיבור בתעשיית השתלות השיער היה סביב פריצת דרך כירורגית שבה ניתן לחלץ זקיקים מהאזור התורם ללא צלקת לינארית מכוערת בעורף של המטופל, דבר שמסגיר את העובדה שהמטופל עבר השתלת שיער  ובנוסף לזה לא מאפשר למטופל ללכת עם תספורת קצרה בצדדים ובעורף.

חוץ מזה שהשיטה מאפשר את לקיחת הזקיקים הבריאים יותר של המטופל וכמו כן ההחלמה מהטיפול היא משמעותית קצרה יותר. בגלל שהטיפול ארך יחסית הרבה זמן ,כמות השיער שהיו משתילים בתחילת הדרך היו יחסית נמוכות (משהו כמו 500 – 1000 זקיקים ) והטיפול התאים רק למטופלים שצריכים השתלות שיער קטנות.
עם השנים שהטיפול הפך עדכני יותר והתעשייה הבינה שכמות הזקיקים שמשתילים בשיטת ה fue צריכה לעלות באופן משמעותי כדי שהטיפול יתאים גם לדרגות התקרחות גדולות יותר המרפאות ברחבי העולם החלו להוציא כמויות גדולות יותר של הזקיקים ואז גם החלה התופעה של צלקות בעקבות השתלת שיער fue .
נכון שמדובר בצלקות מסוג שונה משל שיטת הסטריפ, מעין נקודות לבנות כאלה הפרוסות על האזור התורם. דפוס ההוצאה הנכון בשיטת ה fue כדי למנוע צלקות הוא להוציא קבוצת שיער אחת מתוך כל 5 קבוצות ואף פעם לא להוציא קבוצות שיער שהן סמוכות אחת לשנייה, מה שמאפשר לרופא מיומן להוציא מאזור תורם טוב של 80 – 100 זקיקים לסמ"ר משהו כמו 3500 עד מקסימום 4000 זקיקים בטיפול אחד ולהימנע מיצירת צלקות fue באזור התורם.

יחד עם זאת אנחנו נתקלים כל הזמן במטופלים עם אזורים תורמים חלשים שהוציאו להם 5000/6000 זקיקים בטיפול אחד ויצרו להם בעיה ממשית של צלקות וקרחות באזור התורם.
במקרים כאלה למרות שלעתים האזור המושתל נראה סביר, הפגיעה באזור התורם הופכת לבעיה ממשית ואת כל ההשתלה ללא טבעית ואת המטופל לחסר ביטחון.

מי שסובל מהבעיה ומגיע אלינו להתייעצות בד"כ מתעניין בהשתלת שיער על הצלקות דבר שלצערי הוא לא אפשרי כי אין מאיפה לקחת שיער. גם אם למטופל יש זקן ואפשר לחלץ 1500 זקיקים זה בד"כ לא יפתור את הבעיה מכיוון שראשית, הזקן נראה שונה משאר השיער באזור התורם .
שנית, צריך כמות של שיער הרבה יותר גדולה ממה שהמטופל יכול לתת.
בנוסף הטיפול מאוד יקר יחסית לסכום שהם הוציאו על ההשתלה באזורים במקריחים.

ניסינו לחשוב הרבה זמן איך ניתן לפתור את הבעיה בלי פגיעה משמעותית בכיס של המטופלים וכמובן בלי פגיעה בשאר האזור התורם/הזקן של המטופלים ואנחנו שמחים לבשר שלאחר חיפוש ממושך מצאנו אומן מיקרו פיגמנטציה שהוכשר ועבד באנגליה במשך כמה שנים והעבודות שלו הן סופר מקצועיות וטבעיות.

חשוב לציין שהמון מטפלים של שיטת המיקרו פיגמנטציה לא יודעים לעבוד ולייצר משהו טבעי. חלקם עושים נקודות שיער גדולות מידי ואז הטיפול נראה לא טבעי, צפופות מידי, לא צפופות, נקודות שהופכות לירוקות וכחולות ובעיקר עבודה שבה השיער הטבעי, המושתל והצלקות לא משתלבים יחדיו בצורה הרמונית וטבעית .

להלן תמונות של לפני ואחרי הטיפול פיגמנטציה של מטופל שעבר השתלת שיער בתורכיה והרסו לו לגמרי את האזור התורם:

אחרי פיגמנטציה באזור התורם
אחרי פיגמנטציה באזור התורם, האדמומיות נוצרה מיידית אחרי הטיפול

לפרטים נוספים על הטיפול ניתן לפנות בטופס הבא:

 

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן