השתלת שיער שאלות נפוצות

כל מה שרצית לשאול על השתלת שיער ולא העזת לשאול …

במאמר זה ננסה לרכז את השאלות הכי נפוצות וחשובות בתחום השתלת שיער ונענה על כל השאלות בצורה קצרה ועניינית,במידה ויש לכם שאלות נוספות נשמח לענות לכם באופן פרטי על כל שאלה ושאלה במייל/בתגובות או אפילו על קפה שמשרדים שלנו אחרי שהקורונה תעלם מעולם.

1.באיזה גיל מומלץ לעשות השתלת שיער? בגדול אנחנו ממליצים לעשות השתלת שיער אחרי גיל 28 בגלל שאז מתחילים להבין לאיזה רמת התקרחות המטופל עלול להגיע בעתיד ומכיוון שבגיל הזה רמת הציפיות של המטופלים הם ראליות יותר והמטופלים בוגרים יותר לעבור את התהליך. יחד עם זאת אם יש מטופל מתחת לגיל 28 עם התקרחות מתקדמת וברורה,עם אזור תורם טוב,עם גנטיקה טובה ורמת ציפיות הגיונית אפשר לשקול ביחד אתו אם כדאי לעשות השתלה או לחכות.

2.באיזה קליניקה /רופא כדאי לבחור? רצוי לבחור בקליניקה שבה הטיפול מתבצע ע"י רופא מיומן (לא ע"י טכנאים) בעל ניסיון של למעלה מ 6 שנים. מישהו שאתם מתחברים לתוצאות שלו , מישהו שמראה תוצאות צפופות וטבעיות באופן עקבי ולאורך זמן , מישהו שמייעץ לכם באופן אישי  ועושה אתכם תאום ציפיות מפורט לגבי התוצאה הצפויה וכמובן לגבי העתיד. (ההתקרחות בדר"כ לא מפסיקה )

אחרי שעשיתם את כל זה מומלץ להיפגש עם מטופל של הרופא,פנים מול פנים,כדי להתרשם מהתוצאה,כמובן שרצוי שרמת ההתקרחות שלו תהיה זהה לרמת ההתקרחות שלך ,סוג שיער דומה לשלך וצבע שיער דומה ככל שאפשר.

3.האם התהליך כואב לפני ואחרי ? חשוב לציין שכאב הוא כמובן עניין אינדיבידואלי לחלוטין,כלומר יש כאלה שלא כואב להם בכלל,יש כאלה שרק הזריקות הרדמה כואבות להם ולאחר הטיפול הם לא מרגישים דבר ויש מטופלים (בדרכ 30+ ) שכואב להם מאוד גם בזמן הזריקות וגם בימים שלאחר מכן. מה שחשוב לדעת זה שבזמן התהליך ,פרט לכאב של זריקות ההרדמה לא מרגישים כלום. רוב המטופלים לא מרגישים כאב מיוחד לאחר ההשתלה. יש  מטופלים שמתחיל להם כאבים כ 5 ימים לאחר ההשתלה באזור התורם.

השתלת שיער שאלות ותשובותשיער
כמה עולה השתלת שיער ?

4.מה הופך השתלת שיער לטבעית ולהפך ? בהשתלת שיער טבעית ,קודם כל הקו שיער ההתחלתי צריך להיות בגובה ובצורה שמתאימים למבנה הפנים של המטופל. השיער המושתל צריך לצמוח בכיווני צמיחה המקוריים של המטופל,הצפיפות צריכה להיות מסונכרנת עם הצפיפות של האזור התורם ושאר השיער בקרקפת כדי שהשיער המושתל ישתלב בהרמוניה. חשוב מאוד שהקו שיער ההתחלתי יהיה של זקיקים בודדים בלבד כדי ליצור מראה טבעי ולא פאתי.

5.מה הצפיפות המומלצת להשתלת שיער ?.הצפיפות המרבית שניתן לעשות בהשתלת שיער היא כ 70 זקיקים לסמ"ר (זקיקים בודדים ) וכ 50 זקיקים כפולים באזורים שמאחורי הקו השיער . בדר"כ שרמת ההתקרחות של המטופל היא נרווד 5 ומעלה כמות הזקיקים לסמ"ר תהיה בממוצע 50 – ולנרוודים נמוכים יותר הצפיפות תהיה בדר"כ 60 זקיקים + לסמ"ר בהתאם לרמת הגמישות של עור הקרקפת,לצבע ועובי השיער ופרמטרים נוספים.

6.מה לעשות ומה לא לעשות לאחר השתלת שיער ? בחודש הראשון שלאחר ההשתלה מומלץ לא לעשות פעילות גופנית,לא לצבוע את השיער,לא להרים דברים כבדים,לא לשטוף את השיער עם זרם מים חזק,לא להכנס לבריכה/ים ולא להיחשף לשמש בלי כובע. מה שחשוב לאחר השתלה זה לחפוף בעדינות את השיער פעמיים ביום כדי להוריד כמה שיותר מהר את הגלדים ,לרסס את הקרקפת כל חצי שעה עם מי חמצן (בשבוע הראשון ) ולישון בזווית של 45 מעלות כדי לצמצם כמה שיותר את הנפיחות .(רלוונטי ל 10 ימים הראשונים )

7.מה מומלץ לעשות כדי למקסם תוצאות ולזרז את ההשתלה ? מומלץ לקחת פרופסיה למי שיכול ורוצה כדי לעצור את תהליך ההתקרחות ולעבות את השיער, חודש אחרי אפשר למרוח מינוקסי  פעמיים ביום כדי להרחיב את הכלי דם בקרקפת ובכך לעזור לשיער המושתל לבצבץ וצאת ו 3 הזרקות prf עבור שיקום הקרקפת ועבור גורמי גדילה שעוזרים לשיער המושתל לצמוח ולשיער הקיים להתעבות.

8. מתי השיער המושתל צומח ומתי תוצאה סופית? השיער המושתל בדר"כ נושר כ חודש לאחר ההשתלה ומתחיל לצמוח בחזרה כ 3 חודשים לאחר מכן. בחצי שנה המטופל יהיה ב 60 אחוז תוצאה וב 9 חודשים לאחר ההשתלה תוצאה סופית.

 

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן