השתלת שיער יכולה להיות לפעמים עסק מבלבל, מה עושים?

המון אנשים שמתעניינים בהשתלת שיער וב שאיבת שומן מבולבלים ובצדק. האם לעשות את ההשתלה בארץ? מצד אחד הרפואה בארץ מאוד מתקדמת ומצד שני יש המון ביקורת על הרופאים בארץ בהקשר של השתלות שיער שהם לא מקצועיים, בינוניים, לא נותנים התחייבות ולעתים עושים יותר נזק מאשר מועילים למצב השיער. ואז נשאלת השאלה מי בחו"ל נחשב רופא מוביל? האם עצם עשיית ההשתלה בחו"ל מיקרת את העניין? האם עניין האחריות מוטל בספק בגלל שהמרפאה לא נגישה אלי? למה בתמונות של לפני ואחרי יש תמונות מדהימות שמשאירות אותנו פעורי פה ומצד שני יש תמונות שבכלל לא מרשימות אותנו? איך זה יכול להיות שאותו רופא עושה עבודה מדהימה לאחד? ועבודה בינונית למטופל אחר? ובסופו של דבר נשאלת השאלה באיזה רופא אבחר?

במאמר זה אנסה לענות על השאלות הקריטיות הללו כדי שתוכלו להבין כמה מסימני השאלה שמסביב לענף השתלות השיער.

אתחיל במה שאמרתי כבר המון פעמים, לצערי הרמה בארץ היא נמוכה (לא מתוך אינטרס אישי אלא מתוך ניסיון מר עם רופאים בארץ) הרופאים בארץ מבצעים השתלות קטנות, בצפיפות נמוכה, בשיטות מיושנות, כלים מיושנים, אין עקביות בתוצאות, לא מפרסמים תמונות חדשות ובעיקר מתעניינים יותר בכסף מאשר במטופל.

כל זאת למרות שהרפואה בארץ מאוד חדשנית, ברור שאם אצטרך ניתוח לב פתוח לא אסע לעשות אותו בשום מקום אחר בעולם מלבד ישראל.

כל רופא שיש לו ניסיון של למעלה מ 5 שנים ב fue, כל מרפאה שמפרסמת באופן עקבי ושוטף תוצאות טובות ותמונות ברורות של לפני ואחרי בתדירות גבוהה, רופאים שמקבלים ביקורות חיוביות בפורומים בינלאומיים, רופאים שמתחייבים לתוצאות ונותנים אחריות במקרה של אי שביעות רצון, רופאים שמשתמשים בכלים וטכנולוגיות חדשות, רופאים שיודעים לבצע בקו השיער צפיפות של למעלה מ 65 זקיקים לס"מ מרובע. רופאים עם צוות טכנאים מנוסה ומגובש ולסיום רופאים שמקשיבים למטופל ושיודעים לעשות אתו תיאום ציפיות ראלי בהתאם ליחס בין צפיפות האזור התורם לבין גודל שטח ההתקרחות של המטופל. כל אלו שעומדים בקריטריונים שמניתי הם רופאים ששווה לבדוק את האופציה לבצע השתלת שיער אצלם.

המשפט האחרון בעצם מוביל אותי לעניין של מדוע תוצאה אחת היא מדהימה ואחרת בינונית??? ובכן כמובן הכול תלוי בפרמטרים הבאים:

רמת הצפיפות של האזור התורם, האם יש צפיפות שמאפשרת לחלץ כמות גדולה של זקיקים שתאפשר השתלה צפופה יותר? מהו גודל האזור המקריח של המטופל? ככל שיהיה קטן יותר ככה הצפיפות תהיה גבוה יותר. האם המשך ההתקרחות של המטופל נעצרה או שהוא צפוי לאבד עוד שיער בעתיד? במקרה שהוא ימשיך להקריח חייבים לשמור שיער תורם לעתיד ובכך להוריד את רמת הצפיפות של המטופל בהשתלה הנוכחית. מהו סוג השיער של המטופל? אם הוא חלק? גלי? מתולתל? כל צורת שיער מביאה אתה נפח אחר להשתלה.

מהו צבע השיער של המטופל? האם הוא כהה? בהיר? ככל שהקונטרסט בין צבע הקרקפת לשיער הוא נמוך יותר ככה השיער המושתל יראה צפוף ומלא יותר. ובכן בגלל כל הפרמטרים שמניתי התוצאות משתנות ממטופל אחד לשני.

אז מה עושים בכל זאת כדי להבין לאיזו תוצאה אפשר להגיע? מבקשים מהמרפאה או שמחפשים בתמונות תוצאה של מישהו שהוא פחות או יותר בגיל שלנו עם שטח התקרחות באותו גודל, עם רמת צפיפות זהה של האזור התורם, עם צבע ומרקם שיער דומים.

לפי זה אפשר לנסות להבין לאיזו רמת תוצאה ניתן להגיע והאם התוצאה הזאת מספקת אותי או שאני מעדיף לחפש פתרון במקומות אחרים.

מי הרופא הכי טוב? לדעתי כל רופא שעומד בקריטריונים שמניתי למעלה הוא נכנס למועדון המוביל של התעשייה. לדעתי יש בעולם כמה עשרות בודדות של רופאים שעומדים בכל הקריטריונים.

אז מי בכל זאת מהם הכי טוב? לדעתי לגמרי עניין של טעם .. למרות שההבדלים בין התוצאות של רופאי העל הם לא הבדלים מהותיים ניתן עדיין לדעתי להבחין בתביעת אצבע ייחודית של כל אחד מהם בעיקר במה שקשור לעיצוב של אזור קו השיער הקדמי. ההמלצה שלי היא שתנסו לאתר את הרופא שהתוצאות שהוא מעלה הן המשכנעות והטובות ביותר מבחינתכם וכמובן שהם לפי טעמכם האישי.

השתלת שיער מה לבחור
השתלת שיער מה לבחור

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן