השתלת שיער לנרווד 3 – לפני ואחרי

השתלת שיער לנרווד 3 – לפני ואחרי:

בהמון אתרים שעוסקים בהצעות ופתרונות לנשירת שיער והתקרחות מזהירים את הגולשים מפני השתלת שיער, מהסיבה שהיא לא מונעת את ההמשך של נשירת השיער. הטענה הזאת נכונה אין מה לעשות (בעיקר שמדובר בגילאים ממש צעירים), אבל בהמון מקרים יש מטופלים פוטנציאלים בגילאי 30-60 שההתקרחות שלהם יציבה כבר הרבה זמן ולא מתפתחת. בנוסף לזה מבחינה גנטית האבא והאח של אותם מטופלים הקריחו בצורה דומה ובאותו גיל ועדיין נשארו באותו המצב.

המטופל הנ"ל שהוא בן 36 התחיל להקריח בגיל מאוד צעיר (23) אבל הוא בין נרווד 2 לנרווד 3 כבר מעל ל 10 שנים. כבר הרבה שנים הוא מטפל בנשירה עם: פרופסיה, מינוקסי קצף ומסרק רולר. למרות כל הניסיונות שלו להצמיח שיער במפרצים ובקו השיער הקדמי הוא לא הצליח לפתור את הבעיה ולהצמיח שיער. השיער בשאר הקרקפת שלו ובאזור הכיפה נראה מלא ובריא ואין לו נשירת שיער מיוחדת באזורים הללו. כדי להסתיר את ההתקרחות במפרצים הוא נהג "להסתיר" אותם עם מיקרו פיגמנטציה וסירוק השיער קדימה. אביו של המטופל ואחיו הגדול נמצאים כבר הרבה שנים באותה רמת התקרחות כמו של המטופל.

לפני כשנה המטופל החליט לעשות השתלת שיער של 2000 זקיקים כדי לבנות קו שיער חדש וכדי לסגור את המפרצים.

מיותר לציין שהמטופל מאושר מהתוצאה, השיער המושתל נראה טבעי ומלא. הצפיפות מקדימה היא 65 זקיקים בודדים לסנטימטר מרובע בקו השיער הקדמי. לאחר מכן יש ממוצע של 35 זקיקים כפולים ובקו האחורי ביותר הושתלו 20 זקיקים משולשים של 3 שיערות. השיער המושתל התמזג בהרמוניה עם השיער הטבעי בחלק האחורי של הקרקפת, כאשר גם השיער בחלק הקדמי וגם השיער בחלק האחורי באותו צבע, מרקם וצפיפות. בגלל שאין למטופל צלקת לינארית הוא יכול לעשות תספורת מעניינת ועכשווית שכוללת גילוח בצדדים ובלורית ארוכה מקדימה.

הכי חשוב – המטופל מאושר! הביטחון העצמי שלו בשמיים ולמרות ששיער זה לא הדבר הכי חשוב בעולם, החיים של המטופל שודרגו באופן משמעותי לטענתו.

אז אם אתה מתאים, למה לא בעצם?

השתלת שיער נרווד 3
השתלת שיער נרווד 3

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

4 תגובות

  1. ככל מילה בסלע.אני באופן אישי עברתי השתלת שיער במרפאת hdc קפריסין ואני מרוצה מאוד.ממליץ בחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן