השתלת שיער – התחייבות לתוצאה

התחייבות לתוצאה בהשתלת שיער

אפשר בבקשה לקבל התחייבות לתוצאה להשתלת שיער שלי?שאלה זו נשאלת לעתים קרובות מאוד ע"י מועמדים להשתלת שיער ובצדק, בגלל המוניטין הלא מזהיר של השתלות שיער בישראל (ובצדק, הרמה בארץ על הפנים) המון מועמדים סקפטיים לגבי התוצאה ולכן מבקשים איזה מסמך שמתחייב לתוצאה. יש מספר דרכים לענות על השאלה לגבי ההתחייבות אבל מה שחשוב בסופו של דבר הוא שהתשובה תיתן ביטחון למועמד לפני הטיפול ומעין תעודת ביטוח לעתיד.

השתלת שיער היא טיפול קוסמטי לכל דבר וקשה מאוד לצפות את התוצאה המדויקת מראש. עוד יותר קשה לדעת אם התוצאה תהיה לשביעות רצונו של המטופל. לפעמים רמת הציפיות של מטופלים היא לא מציאותית ושונה ממה שסוכם עם הרופא לפני הטיפול, לפיכך חייב להיות מדד אובייקטיבי שאפשר יהיה באמצעותו למדוד את רמת התוצאה של הטיפול. המדד הכי אובייקטיבי שקיים הוא כמובן מדד אחוז הצמיחה של הזקיקים בהשתלה.

10% אחוז מהשיער גם המושתל וגם הביולוגי נמצא תמיד במצב "טלוגן" שפירושו בתרדמת מתחת לפני הקרקפת, ומכיוון שהשיער המושתל הוא שיער רגיל לכל דבר ועניין גם 10 אחוז ממנו אמור להיות בשלב הטלוגן כלומר בלתי נראה. לזה נוסיף עוד סטייה של  10% של שיער מושתל שלא נקלט בקרקפת בגלל טראומה כתוצאה מההשתלה. (יכול לקרות אבל במרפאות טובות נדיר).

זאת אומרת ש 80% מהשיער המושתל חייב להיות על הקרקפת כשנה לאחר ההשתלה זה אומר שאם לדוגמה הושתלו 1000 זקיקים למטופל באזור מסוים חייבים להיות לו לפחות 800 זקיקים באותו אזור. במידה ולאחר בדיקה עם מצלמת מיקרוסקופית מיוחדת נמצא שבאזור ההשתלה יש פחות מ 80% זקיקים שהושתלו המרפאה צריכה להשלים את כמות הזקיקים שחסרה ולא משנה באיזה רופא /מרפאה מדובר.

מניסיון אישי מה שחשוב בסופו של דבר זה האם ההשתלה נראית: טבעית, מלאה, צפופה, משתלבת עם השיער הקיים בהרמוניה,ללא סימנים מסגירים ועם מחשבה על המשך ההתקרחות בעתיד. אם כל התנאים הללו מתגשמים והמטופל שבע רצון ממה שהוא רואה במראה והתוצאה עומדת בקנה אחד עם רמת הציפייה שלו אזי אחוז הצמיחה של השיער המושתל הופך להיות לא רלוונטי בעליל.

 

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד התוצאות שלנו כדי להתרשם מתמונות לפני ואחרי:

תוצאות השתלת שיער – תמונות לפני ואחרי

 

 

השתלת שיער התחייבות
השתלת שיער התחייבות

 

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן