השתלת שיער בגיל 50 +

גברים בגיל 50+ הסובלים מנשירת שיער יכולים להיות בטוחים שעניין הגיל הוא לא זה שירחיק אותם מלבצע השתלת שיער, נהפוך הוא, כידוע גברים הם ילדים לנצח.
בקרב גברים בגילאי 50+ ניתן לצפות לתוצאה מעולה כבר אחרי הטיפול הראשון לשחזור השיער וזאת בגלל שנשירת השיער וההתקרחות מאד מגובשים בגילאים הללו ובדרך כלל לא צפויה התקרחות ואיבוד שיער נוספים. מה שמאפשר לרופא "ללכת על כל הקופה" בלי להתחשב בהתקרחות עתידית כמובן שכל זה מותנה ברמת הצפיפות של האזור התורם של המטופל וכמובן בסוג, צבע ומרקם השיער.
התקרחות גברית יכולה להתחיל כבר בגיל ההתבגרות אך בגילאי 50+ היא מתייצבת. חלק מהגברים בגילאים אלה יעדיפו להשלים עם עניין ההתקרחות ולהתעלם ממנה או לעשות קרחת בכל הקרקפת כדי לקבל מראה צעיר יותר, או לעשות תספורת הלוואה (כמו של ביבי),  גברים אחרים יעשו כל שניתן כדי להילחם בהתקרחות בעיקר אלה שעברו שינויים פרסונליים קיצוניים בחיים כגון: גירושין, התאלמנות או חיפוש עבודה ושינוי בקריירה. על ידי שחזור השיער הם בעצם מבקשים לשמור על רוח הנעורים ולהעצים את הביטחון והדימוי העצמי שלהם ועל ידי זה לפתוח את עצמם לאופציות חדשות בחיים.

כללים חשובים בתכנון השתלה בגילאי 50+
1. לשמור על טבעיות: למרות שהמטרה היא להצעיר את המטופל, גובה קו השיער ורמת הצפיפות של ההשתלה חייבים להיות יחסית סולידיים בהתאם לגיל המטופל שכן קו שיער נמוך של בחור בן 18 ובלורית צפופה כמו של אלביס פרסלי עלולים להראות פתטיים בגיל 70.
2. שמירה על האזור התורם: במקרים מסוימים גם האזור התורם בגילאים אלו הולך ומידלל עם השנים, לכן כמות השיער שמוציאים בהשתלת שיער כזו חייבים להיות סולידיים, עד 2500 זקיקים כדי לא לגרום לדילול ולהתקרחות באזור התורם.

מגבלות פיזיות בגיל 50+
בגיל 50+ עלולים להיות מצבים רפואיים כרוניים שמחייבים את הרופא לנקוט במשנה זהירות לפני תחילת הטיפול. מצבים כגון מחלת לב, לחץ דם גבוה, סכרת ולקיחת תרופות מדללות דם חייבות להילקח בחשבון על ידי הרופא טרם הטיפול. גם במחיר של ביטול התהליך. השתלת שיער היא טיפול לשיפור איכות החיים, ביטחון עצמי ודימוי עצמי וכל אלו לא שווים את סיכון החיים במצבים מסוימים.

לסיכום: השתלת שיער בגילאי 50 + היא רעיון לא רע בכלל לגברים שמעוניינים לשמור על רוח הנעורים, אבל העניין חייב להתבצע תוך שמירה על כללים מובהקים של טבעיות, סולידיות ותשומת לב מיוחדת לעניינים רפואיים כרוניים ולא בכל מחיר.

השתלת שיער בגיל 50+
השתלת שיער בגיל 50+

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן