השתלת שיער איכות מול מחיר , האם מה שזול עולה אח"כ ביוקר ?

מאמר זה עוסק בנושא השתלת שיער איכות מול מחיר והאם מה שזול יותר יעלה אח"כ ביוקר ? רוב המועמדים להשתלת שיער לוקחים את עניין מחיר ההשתלה כאחד הפרמטרים החשובים והמכריעים בבחירת המרפאה והרופא המטפל .הדבר החשוב ביותר הוא לקחת עוד פרמטרים בחשבון לפני ההחלטה היכן לעשות את השתלת השיער כי אם הפרמטר של המחיר הוא היחידי שנלקח חשבון אתם עלולים למצוא את עצמכם קרחים מכאן ומכאן ..השיקול שאתם צריכים לקחת הוא עלות מול תועלת או במילים אחרות עלות מול איכות והכי חשוב מחיר מול העמידה בציפיות הצרכים והרצונות שלכם בקשר לשיקום ושיחזור השיער.

נמנה את הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת מרפאה :

ניסיון : אחד הפרמטרים החשובים ביותר לפני בחירת המרפאה הוא מידת הניסיון של המרפאה /הרופא . כמה שנים הקליניקה קיימת ? כמה שנים הרופא מבצע השתלת שיער בשיטה שבהם אתם מעוניינים ? כמה ניתוחי השתלת שיער הוא עושה בממוצע בחודש /בשנה ?
תוצאות : האם יש לרופא תוצאות טובות עקביות ולאורך זמן ממושך ? האם הוא טיפל במקרה דומה ל שלך ? האם התוצאות שהרופא מציג בפניך עומדות ברף הציפיות שלכם ?
לקוחות מרוצים : האם יש למרפאה לקוחות מרוצים שלא עובדים במרפאה (לפחות 3/4 )שאתם יכולים לשוחח איתם ולשמוע מהם את החוויה ?
מהי תכנית ההשתלה של שהרופא מציע לך : מהו שטח הכיסוי של ההשתלה ? היכן יתחיל קו השיער הקדמי +המפרצים (רצוי לעשות הדמיה )מהי כמות הזקיקים הממוצעת לסמ' מרובע שהרופא מציע בהשתלה ? האם תצטרך עוד טיפולים בהמשך? מה הוא חושב על השיער הקיים שלך, האם לקראת נשירה נוספת ?איך השיער המושתל ישתלב עם השיער הקיים ?
אחריות והתחייבות : מרפאה טובה ומנוסה יכולה להתחייב לתוצאות בהתאם לתאום הציפיות עם המטופל.

באופן כללי הליך השתלת שיער הוא לא תספורת או קעקוע מדמה שיער , מדובר בתהליך כירורגי מורכב שדורש מיומנות רבה ורמת ניסיון גבוה ולכן ההחלטה לגבי המרפאה /הרופא המטפל צריכה להיות שקולה ואחראית ורק לאחר שכל השאלות החשובות נשאלו ולאחר שתאום הציפיות הושלם וכמובן עניין ההתחייבות לתוצאה ניתן לצאת לדרך .

מרפאת hdc קפריסין היא הראשונה שהחלה לבצע השתלות שיער fue באירופה משנת 2003 , לרופא ד"ר מארס יש ניסיון של 5 שנים בביצוע השתלות fue והוא מבצע בממוצע 30 השתלות fue בחודש (2 מטופלים ביום במקביל )הוא הוכשר ע"י ד"ר קול מארה"ב שהוא אחד הרופאים הטובים, המנוסים והמתקדמים בתחום השתלות השיער , יש למרפאה עשרות תוצאות טובות של מטופלים לאורך העשור האחרון ובאופן עקבי והכי חשוב המרפאה מתחייבת להשתיל פעם נוספת כל אזור או שיערה שלא צמחה בטיפול .

השתלת שיער איכות מול מחיר
השתלת שיער איכות מול מחיר

השתלת שיער איכות מול מחיר תוצאה
השתלת שיער איכות מול מחיר תוצאה

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

תגובה אחת

  1. כתבה מעניינת מאוד! אין ספק שהאיכות לא פחות חשובה בייחוד כשמדובר בתהליך שעולה לא מעט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן