השתלת שיער בטמפורל פיקס אזור קטן שעושה הבדל גדול

מהי השתלת שיער בטמפורל פיקס וכיצד האזור הקטן הזה עושה הבדל כ"כ גדול לפרופיל הקרקפת? לפני כמה ימים תוך כדי צפייה בתוכנית בוקר באחד הערוצים שמתי לב לדבר שתפס מידית את העין שלי ושאני מניח שאחיי המקריחים אף פעם לא חשב עליו. היה חזאי צעיר יחסית אולי בן 26 שישב עם הפרופיל שלו למצלמה. חשוב לציין שהצילום היה רחוק יחסית אבל עדיין שמתי לב לרעמת שיער חשודה עם צבע, צפיפות ומרקם שונים קיצונית מהשיער שהיה לו בצדדים, אבל מה שהכי תפס לי את העין הייתה הנסיגה המשמעותית של הטמפורל פיקס שלו. (temporal peaks) מקור השם הוא: טמפורל – עצם הטמפורל שנמצאת באזור הרקות ופיקס זה באנגלית חוד בולט של חץ שמייצג את צורת המשולש כמו ראש של חץ.

לפני שאסביר את חשיבות הטמפורל פיקס אסביר לכם מה זה בכלל. אז אלו אותם משולשים קטנים שיש לגברים בצדדים מעל פאת הלחי במקום שבו צידי הקרקפת מסתיימים והרקות מתחילות. למה זה כ"כ חשוב? כי כמו קו השיער הקדמי הטמפורל פיקס מהווים מסגרת לצידי הקרקפת וברגע שהם מתחילים לסגת לאחור גם המסגרת של הקרקפת בעיקר בצדדים נסוגה אחורה ובעצם מגדילה משמעותית את האזור הצידי של המצח. כאשר אדם מקריח בעיקר בגיל 30 + חלק מההתקרחות היא ברוב המקרים גם שם וזה מאוד בולט לעין בעיקר בפרופיל. אם האדם שמקריח בחר ללכת עם תספורת קצוצה או קרחת העניין לא מפריע, אבל במידה והאדם המקריח בחר לשחזר את השיער בעזרת השתלת שיער או תוספת שיער הוא חייב לקחת בחשבון גם את הטמפורל פיקס.

מבחינה טכנית שחזור הטמפורל פיקס בהשתלת שיער הוא לא סיפור גדול. מדובר בסה"כ ב 200 זקיקים של שיערות בודדות בכל צד בצפיפות שהיא לא ממש גבוהה (כי גם לאנשים שלא מקריחים הטמפורל פיקס לא צפופים במיוחד) בעיקר כדי לשחזר את המשולשים בצידי הקרקפת ולתת להשתלה מראה טבעי יותר וכמובן מסגרת שמהווה המשך למסגרת של קו השיער והכי חשוב משפרת מאוד את הפרופיל של המטופל. חשוב מאוד לא להבליט את הטמפורל פיקס ע"י צורה חדה מאוד ולא טבעית או ע"י צפיפות גבוהה מידי ביחס לצפיפות באזורים התורמים.

temporal peaks לפני

טמפורל פיקס לפני השתלת שיער
טמפורל פיקס לפני השתלת שיער

temporal peaks אחרי

טמפורל פיקס אחרי השתלת שיער
טמפורל פיקס אחרי השתלת שיער

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן