איך השתלת שיער מוצלחת יכולה לשנות את החיים ?

 

כיצד השתלת שיער מוצלחת יכולה להשפיע על החיים?

תנסו לתאר סיטואציה שבה אדם כל בוקר מוקדם ועומד במשך שעה וחצי מול המראה כדי לנסות להסוות את הקרחת המבצבצת באמצעות קונסילרים כגון: טופיק או ספריי לעיבוי השיער וכל זאת בתקווה שאף אחד מהאנשים שמלווים אותנו ביום יום בעבודה' בלימודים, חברים, שכנים ומשפחה לא ישימו לב לעניין ויחשפו אותנו או שחלילה אותה הסוואה לא תגלוש לכיוון המצח כתוצאה מ: זיעה, גשם, רוח והסוד הנוראי שלנו ייחשף בשנייה אחת ואנחנו נהפוך ללעג ע"י הסובבים. גם אם לצורך העניין מישהו מהסובבים שלנו יבהה באופן מחשיד בקרקפת שלנו או שנראה אנשים מתלחששים בסביבתנו קרוב לוודאי שאוטומטית נייחס את העניין לקרחת שלנו או לניסיון הכושל להסוות אותה.

תוך כדי המחקר שלי על השתלות שיער והתקרחות יצא לי לשמוע מהרבה מקריחים סיפורים "מסמריי שיער" אודות ההתקרחות שלהם ובעיקר אודות הניסיונות הכושלים והמביכים שלהם להסוות אותה .היה את שלומי ששם טופיק לפני חתונה של חבר ובובה שטפחה על הראש בניסיון לעשות שמח בחתונה הורידה לו את כל הטופיק למצח והוא נאלץ לברוח הביתה. או אבי שהרים את חברו בחתונה ולכלך לו את המכנס הלבן של החליפה שבה במגע עם הקרקפת מלאת הטופיק. או חיים שפגש בחורה מקסימה ויצא אתה 4 חודשים וברגע שהוא חשף את העובדה שהוא חובש תוספת שיער הוא נפרדה ממנו. או יריב שהדביק שיער קצוץ שהוא גילח מידי כמה ימים במפרצים ולא לקח בחשבון שגל אחד גדול בים יכול לשטוף את הכול מול חברה שלו ויותר גרוע מול כל המשפחה שלה. והוא נאלץ להכניס את סבתו לבית חולים כדי להימלט מהמקום בהקדם האפשרי. כמובן יש את כל הסיפורים על נפילת הטופיק כתוצאה מסקס ומשחק בשיער של בת זוג שלא ממש מצליחה להבין למה היד או הכרית שלה לפתע הפכה שחורה.

יכול להיות שכל הסיפורים הללו נשמעים מצחיקים למי שאין את הבעיה אבל למי שזה קורה בפועל זה הופך לרגעים טראומתיים ומביכים שפוגעים משמעותית בביטחון העצמי ובדימוי העצמי.

כל מי שמקריח ולמד להשלים עם העניין תוך שהוא מגלח את הראש ומבסוט מהתוצאה הוא לדעתי לא מועמד מתאים להשתלת שיער עדיף שימשיך בחייו וישמור את הכסף לדברים אחרים. אבל כל מי שהקריח בגיל מוקדם מידי ומסרב להשלים עם העניין, מי שעשה השתלת שיער כושלת ונשאר עם סימנים מסגירים כגון צלקת או פלגים שיער בובתי וחורים בקרקפת חייב לדעתי לעשות השתלת שיער ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

איך ניצחתי את הקרחת?
איך ניצחתי את הקרחת?

בתור מי שעשה את הצעד הזה והלך עד הסוף על עניין ההשתלה אני יכול להעיד לא רק עלי, אלא גם על כל חברי המקריחים שעשו השתלת שיער שהחיים שלהם השתנו מהקצה אל הקצה. אין עוד עמידה ממושכת מול המראה בניסיון להעלים את הקרחת, אין עוד חשש ממבוכה כתוצאה מזליגת הקונסילר, אין חשש מזה שמישהו בעולם או יותר נכון מישהי נוגעת או משחקת לנו בשיער. כל הדברים הללו השפיעו באופן משמעותי על הדימוי העצמי והביטחון העצמי שלי ושל חברי שעברו השתלת שיער והיום יש שיפור משמעותי באיכות החיים שלנו .כל זאת  בתנאי שההשתלה היא: טבעית, צפופה ומלאה ולוקחת בחשבון התקרחות בעתיד, אחרת ההשתלה יכולה לעשות את ההפך לביטחון העצמי.

איך יודעים במי לבחור? חוקרים אודות המרפאה והרופא לגבי מידת הניסיון, מבקשים לדבר עם מטופלים מרוצים ,מבקשים התחייבות ראלית לתוצאה. מהמרפאה, מבקשים לראות מיקרים דומים, מבקשים בנית תכנית מקיפה ומדידה או במילים אחרות פונים למרפאת hdc בקפריסין או לרופא אחר בעל שם עולמי כי כל מה שציינתי קורה שם בפועל.

לסיכום: כל מי שהשלים עם הקרחת וחיי עמה בשלום שימשיך בחייו! כל מי שמסרב להשלים עם הקרחת : השתלת שיער fue  ע"י רופא/מרפאה מנוסים הם הפתרון הטוב ביותר והארוך טווח עבורך בתנאי שאתה מועמד מתאים להשתלת שיער. כל שאר הדברים הם פתרונות זמניים ועלולים להסתיים במבוכה בטראומות ובשעבוד מיותר.

 

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן