על אף העובדה שמדובר בהליך כירורגי השתלת שיער אינה כואבת. אנו מספקים הרדמה מקומית, אשר מתעדכנת באופן שוטף וכתוצאה מכך אין כאב לחלוטין. במהלך הניתוח המטופל יכול לצפות בטלוויזיה או להאזין למוזיקה ללא כל הפרעה.

הרעיון של השתלת שיער באופן כללי הוא לקחת שיער שעמיד בפני התקרחות גנטית מהצדדים ומהעורף ולהעביר אותו לאזורים המקריחים בחלק העליון של הקרקפת. ולכן, בגלל שהשיער המושתל עמיד בפני התקרחות גנטית הוא עתיד לצמוח לאורך כל חיי המטופל. אך מכיוון שעם הגיל השיער גם באזור התורם יכול להיות פחות איכותי זה יכול להשפיע עם השיער המושתל.

כאן התשובה היא לחלוטין אינדיבידואלית. ככל ששטח ההתקרחות גדול יותר והמטופל בשלבים מתקדמים של סולם נרווד ככה יגדלו גם מספר הטיפולים שהמטופל יצטרך. בטיפול השתלת שיער אחד ניתן להוציא מקסימום 3000 זקיקים , מה שמספיק לכיסוי של עד נרווד 3. 2000 זקיקים נוספים יכסו שטח של נרווד 4 ו 2000 נוספים בטיפול שלישי יכסו נרווד 5. לנרווד 6 צריך מעל 7000 זקיקים על מנת להגיע לכיסוי של שטח ההתקרחות וזה מתאפשר רק אם למטופל יש כמות זקיקים של מעל 80 זקיקים לסנטימטר מרובע באזורים התורמים. חשוב לציין שהשתלת שיער אינה מונעת את המשך הנשירה של השיער הטבעי  ולכן גם אם הכיסוי העכשווי של הקרקפת  הוא אופטימלי, יתכן מצב שבו המטופל ימשיך לאבד שיער בעתיד  ולכן הוא יצטרך טיפולי השתלת שיער נוספים.

השיער המושתל יראה טבעי ביותר, כדי שאף אחד לא ידע שהמטופל עבר השתלה. מה שהופך את ההשתלה לטבעית : רמת הצפיפות בהשתלת שיער היום היא כמעט כמו של השיער הטבעי, אין פלאגים, חורים או סימנים בקרקפת, קו השיער הוא עם זקיקי שיער בודדים בלבד, כיווני הצמיחה של השיער המושתל הם אחידים ובהתאם לכיוון הצמיחה הטבעי של המטופל.

חילוץ זקיק מהאזור התורם הינו הליך כירורגי ולכן תישאר שם נקודה לבנה. במרפאת HDC מבצעים את ההליך על פי הפרוטוקולים המחמירים ביורת כדי למזער את הנזקים.

ההבדל הגדול הוא באופן שבו מחלצים את השיער המושתל מהאזור התורם של המטופל . בהשתלת שיער סטריפ יש מעורבות של סכין ניתוחים ושל תפרים במקום שממנו הוצאו הזקיקים .המטופל נשאר עם צלקת ליניארית במקום שבו הוציאו את השיער ואיכות השיער היא מגוונת ( חלק מהשיער טוב וחלק מהשיער הולך לפח ) לעומת זאת בשיטת ה אף יו אי מוציאים ממש זקיקי זקיק מהאזור התורם  אין צלקות, אין תפרים ולא פחות חשוב  מוציאים רק את הזקיקים הטובים, העבים והגדולים ביותר

התוצאות שלנו הם בין הטובות ביותר בתחום השתלות השיער. אתם מוזמנים לבקר בגלריית התמונות שלנו כדי להיווכח בעצמכם. בנוסף, הצוות הכירורגי שלנו הוכשר בארה"ב על ידי הרופאים הטובים ביותר בתעשייה והוא בעל ניסיון רב בכל סוגי טכניקות השתלת שיער. המחיר של השתלת שיער ב hdc הוא תחרותי ושקוף ללא כל עלות נסתרת

לייעוץ חינם