ניסיון משנת 1989

טיפולי פלאזמה

המרכז הרפואי להשתלות שיער HDC הממוקם בניקוסיה קפריסין הוקם בשנת 1989 ע"י מר PANTELIS FTELLEHAS במטרה לספק מגוון פתרונות יעילים ובני קיימא לנשירת שיער והתקרחות.
בזכות החדשנות בתחום השתלות השיער ובסיוע רופאים ואנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים מארה"ב ומאירופה הפכה מרפאת HDC לאחת ממרפאות השתלות השיער המובילות באירופה ובעולם עם מאות לקוחות מרוצים מספרד,אנגליה,איטליה,הולנד,רומניה רוסיה,יוון,בולגריה ומהמזרח התיכון.

הייחודיות של מרפאת HDC באה לידי ביטוי במקצועיות,חדשנות,במסירות וביחס אישי והקשבה לצרכים של כל אחד המטופלים שלנו באופן אינדיבידואלי. אצלנו המטופלים הם קודם כל בני אדם עם צרכים ,רצונות וחלומות שמגעים אלינו על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר לבעיית ההתקרחות ולשחזור השיער.

המשימה העיקרית וההתחייבות שלנו היא להביא כל מטופל שלנו באופן אישי לשיקום משביע רצון של השיער בעזרת הטיפול המתאים והחדשני ביותר. 

מרפאת hdc קפריסין דואגת למטופלים החל מרגע הנחיתה בקפריסין ע"י איסוף משדה התעופה ,מתן דירה מאובזרת למטופלים בסמוך למרפאה ללא עלות נוספת וביצוע טיפולים משלימים של חפיפות ומריחת משחות פעמיים ביום במשך 5 ימים לאחר הטיפול ע"י הצוות הרפואי כדי שהמטופלים יקבלו את הטיפול הטוב והמקיף ביותר.

6 5
4 3
2 1

עכשיו שלמדת יותר על השתלות שיער, ניתן לתאם פגישת ייעוץ חינם, ללא התחייבות או תשלום, השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם