המלצות לאחר השתלת שיער למקסימום צמיחה במינימום זמן

בשעה טובה סיימתם את תהליך השתלת השיער לאחר שעות של טיפול והתחלתם לחלום על בלורית מתנפנפת ברוח. אז שנייה לפני שאתם מבקשים המלצות לג'ל לשיער, מה עליכם לעשות כדי להחלים בהקדם האפשרי ויזואלית ופיזית ולחזור כמה שיותר מהר לשגרה?

לאחר שחזרתם לשגרה מתחיל בעצם התהליך הארוך והמתיש ביותר שהוא הציפייה לצמיחת השיער והוא לא פחות קשה מהתהליך עצמו של ההשתלה מכיוון ש לאחר כמה שבועות הוא נושר ברובו ואז בחודשים לאחר מכן קשה להבין מעין תבוא הבשורה כי בעצם חזרתם למצב ההתחלתי.

במאמר זה ניתן לכם טיפים כיצד לחזור לשגרה כמה שיותר מהר לאחר טיפול השתלת שיער לגברים, כיצד למקסם את אחוזי הצמיחה של ההשתלה וכיצד מגיעים למקסימום תוצאה במינימום זמן.

1.מי חמצן – רססו את השתלים החדשים כמה שיותר פעמים בימים הראשונים לאחר ההשתלה כדי שהזקיקים יקבלו חמצן בימים הראשונים שלהם בתוך הקרקפת. אני ממליץ לרסס גם בלילה שקמים לשירותים ובכל הזדמנות שיש לכם לרסס את הזקיקים החדשים בעיקר ביומיים הראשונים לאחר ההשתלה. לאחר שלושת הימים הראשונים של מי החמצן רצוי לרסס כמה שיותר את הגלדים שמחזיקים את השתל כדי שהם יתרככו ויפלו לאחר מכן בחפיפות. הריסוס מגדיל את אחוזי הצמיחה ומסייע רבות להיפטר מהגלדים שמחזיקים את השיער המושתל. במידה והגלדים נשארים יותר משבועיים על הקרקפת אחוזי בצמיחה עלולים להיפגע.

2. טיפול ראוי בנפיחות ומנוחה – אין מה לעשות מתנפחים אחרי השתלת שיער. כדי להחלים כמה שיותר מהר ולהימנע מבצקות בקרקפת רצוי לשים קרח על המצח פעם בשעה ולעשות מסאז במצח כדי לדחוף את הנפיחות לצדדים ובכך תמנעו מהחומר ירידה מיותרת לעיניים.
כדור מציצה טבעי של "ארניקה" (ללא מרשם) יזרז עד מאוד את עניין ירידת

הנפיחות. מומלץ לנוח לפחות שבוע לאחר ההשתלה כדי שהגוף יקצה משאבים להחלמה ובעיקר להימנע מהרמה של דברים כבדים וספורט מאומץ למשך חודש מיום ההשתלה.

3.להימנע מתספורת, טופיק, צביעה של השיער, סאונה וג'אקוזי, בריכת שחייה וים למשך חודש מההשתלה.

המלצות לחודש לאחר ההשתלה (לאחר שהשיער המושתל נשר).

4.שימוש במינוקסי ופרופסיה – פשוט מאוד. מינוקסי 5 אחוז רצוי קצף שפחות מגרה את העור מרחיב את כלי הדם באזור של ההשתלה ועוזר לזקיקים המושתלים לצאת החוצה ולצמוח, לעיתים קרובות משמעותית לפני הזמן. שימוש בפרופסיה יסייע רבות כדי לשמור על השיער הטבעי שלא ינשור ולעבות אותו כדי שהוא ישתלב בהרמוניה עם השיער המושתל. במידה וישנה התנגדות לפרופסיה בגלל תופעות לוואי מומלץ להשתמש בפינסטריד טופיקלי על הקרקפת – ללא תופעות לוואי.

הערה חשובה: במידה והמינוקסי מגרה את העור והופך אותו לאדמומי יותר יש להפסיק מיד את השימוש

5.טיפולים משלימים נוספים לזירוז הצמיחה ושיקום הקרקפת – מומלץ לבצע 3 טיפולים של הזרקת prp /prf כחודש לאחר ההשתלה כדי לשקם את כלי הדם באזור באמצעות הזרקה של תאי גזע שנלקחו מהגוף שלכם. ההזרקות מסייעות להחלמת הקרקפת והצטלקות העור ובנוסף מזינים את הזקיקים שהושתלו בתאים חדשים שמסייעים רבות לצמיחה.

6. שמירה על אורח חיים בריא שכולל תזונה מאוזנת, שינה והימנעות ממתח יעזרו רבות לתוצאה מהירה ולהרגשה כללית טובה. המון מטופלים שלנו מינפו את ההשתלה כדי לשמור על אורח חיים בריא יותר והצליחו לשפר משמעותית את איכות חייהם.

לסיכום: כל מה שנכתב במאמר הוא בגדר המלצה אישית שלי על סמך הניסיון האישי שלי (בעקבות ההשתלות שעברתי) ושל מטופלים שלוותי בשנים האחרונות. בסופו של דבר השתלת שיער היא דבר אינדיבידואלי, מה שעזר לי או לאחרים לא יעזור בהכרח למטופלים אחרים.

המלצות לאחר השתלת שיער למקסימום צמיחה במינימום זמן
המלצות לאחר השתלת שיער למקסימום צמיחה במינימום זמן

לייעוץ חינם

קצת על HDC:

קליניקת HDC מתמחה בביצוע השתלת שיער כבר למעלה מ 20 שנה והראשונה שבצעה השתלת fue  באירופה משנת 2003.
בראש הצוות הרפואי עומד ד"ר מאראס בעל ניסיון של מעל 13 שנים בתחום וכמו כן צוות טכנאים מיומן בעל ותק רב.
מרפאת hdc  מראה תוצאות מעולות באופן עקבי ולאורך זמן עם דגש על השתלות שיער טבעיות, כיווני צמיחה טבעיים, שמירה על האזור התורם ושירות אישי לכל מטופל.

כי לבחור HDC זה לבחור בטוח!

לייעוץ חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיפולי פלזאמה IPRF לשיער

הטיפול מתאים לגברים בתחילת תהליך ההתקרחות או גברים שהשיער שלהם דק, דליל ושביר וסובלים מנשירת שיער.

לייעוץ חינם
6 5
4 3
2 1
דילוג לתוכן