1

על מה לשים דגש בבחירת מרפאה להשתלת שיער?

הדבר ראשון שצריך לבדוק לפני שמחליטים באיזו מרפאה כדאי לבצע את הטיפול הוא מי מבצע את הטיפול בפועל ומהי רמת הניסיון שלו בהשתלות שיער? האם הרופא רק מתכנן את ההשתלה הוא שהוא מחלץ את הזקיקים ועושה את החורים באזור המושתל? במידה ומי שמבצע הוא רופא מיומן ומנוסה בעל ניסיון של שנים ומעלה והוא זה שמבצע את חילוץ הזקיקים ואת החורים באזור המקריח (מה שקובע את הצפיפות ואת כיווני הצמיחה) זו התחלה טובה. במידה ומי שמבצע את הפעולות הללו הם טכנאים או לחלופין רופאים מתלמדים כדאי להמשיך הלאה בחיפוש.

לאחר שהבנו שרופא מנוסה הוא זה שיבצע את ההשתלה חשוב לראות אם אנחנו מתחברים לתוצאות של מקרים דומים לשלנו (לפחות 5 מיקרים). לאחר שראינו 5 מקרים שאהבנו, רצוי לבקש לדבר/להיפגש עם מטופל בעל התקרחות דומה כדי להבין אם אנחנו אוהבים את התוצאה גם במציאות פנים אל מול פנים.

עכשיו שמצאנו רופא +תוצאות שאהבנו +מקרים דומים שראינו יש לבדוק האם המרפאה נותנת כתב התחייבות לתוצאה והאם הם מתחייבים לתקן את ההשתלה במידה וההשתלה לא עמדה בתיאום ציפיות שעשינו מראש.

הבדלים ברורים בין מרפאת HDC לטורקיה וישראל

ההבדל העיקרי הוא שבתורכיה מי שמבצע את ההשתלה בפועל ברוב המקרים זה טכנאים או במקרה הטוב רופאים מתלמדים והרופא המוביל בד"כ הופך להיות סופרוויזר. דבר נוסף שמבדיל הוא השמירה על האזור התורם. בתורכיה יש נטייה לחלץ כמות זקיקים גדולה מידי (לפעמים 5000 – 6000) ובכך הם עלולים להרוס את האזור התורם ובכך להשאיר את המטופל ללא אזור תורם, במידה והוא ימשיך לאבד שיער בעתיד. לעומת זאת במרפאת HDC מחלצים ממוצע של כ 3500 זקיקים וקשה להבחין בשוני מסוים באזור התורם כשנה לאחר ההשתלה ויש מספיק שיער באזור התורם אם וכאשר המועמד ימשיך לאבד שיער בעתיד. דבר נוסף שמבדיל הוא רמת הטבעיות של ההשתלה בתורכיה בד"כ כיווני הצמיחה של השיער המושתל לא נכונים, יש קבוצות שיער גדולות בחלק הקדמי וההשתלה נראית לעתים גסה. לעומת זאת במרפאת HDC בחלק הקדמי יש רק זקיקים בודדים, כיווני הצמיחה הם טבעיים ואחידים ולא ניתן להבחין בכך שהשיער הוא מושתל. בתורכיה עושים 8 ומעלה השתלות שיער ביום ומאבדים בעצם את כל העניין של היחס האישי למטופל. במרפאת HDC יש מקסימום 3 מטופלים ביום והיחס לצרכים ולרצונות של המטופל הוא אבסולוטי. בתורכיה יש נטייה לקחת מועמדים שלא מתאימים להשתלת שיער (צעירים מידי, חסרי אזור תורם, או כאלה שלא איבדו עדיין שיער) , במרפאת HDC רק מועמדים מתאימים יתקבלו ואלה שלא מתאימים בצער יידחו.
כמו כן במרפאות בטורקיה נעשה שימוש בכלים ניתוחיים שחוסכים בזמן אבל באים על חשבון צפיפות נמוכה יותר וסימנים לא רצויים באזור התורם.

אם לסכם את העניין בתורכיה השתלת שיער היא הימור פרוע שיכול לעתים להצליח במידה, אבל לעתים זה יגמר בעגמת נפש ובהרס מוחלט של השיער. במרפאת HDC אתם הולכים על בטוח בלי להמר על השיער שלכם.

2

3

מדוע יש הבדלים מהותיים במחירים בין מרפאות?

ההבדלים המהותיים במחיר נובעים מכך שרופאים הם כוח עבודה משמעותית יותר יקר מצבא של טכנאים שמבצע את ההשתלות בתורכיה. 

טכנאים לא מנוסים עולים הרבה פחות לבעלי המרפאה.

המרפאות האלו עובדות כפס ייצור כאשר המוטו שלהם "כמה שיותר מטופלים בכמה שפחות זמן".

השהיה תחת השגחת המרפאה הינה קצרה ולכן העלות קטנה יותר לעומת שהיה של שבוע תחת מרפאת HDC הכוללת טיפולים משלימים.

 

כיצד ממשיכים מפה? האם יש אבחון?

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות שבמהלכה נבדוק את רמת הצפיפות באזור התורם, את פוטנציאל ההתקרחות שלכם וכמובן את גודל השטח המקריח ובהתאם לנתונים הללו ולאחר שיחת וידאו עם הגורמים המוסמכים בקליניקה נחליט האם אתם מתאימים להשתלת שיער או שלחלופין נמליץ לכם בחום על גלח … במידה ואתם מתאימים תקבלו מאתנו כמובן הערכת כמות זקיקים להשתלה ותוכנית לשנים הבאות במידה ואנחנו סבורים שתצטרכו טיפולים נוספים.

מלאו את הפרטים למטה ואנו ניצור עמכם קשר לתיאום פגישת ייעוץ.

4

עכשיו שלמדת יותר על השתלות שיער, ניתן לתאם פגישת ייעוץ חינם, ללא התחייבות או תשלום, השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם