1

מה ההבדל בין מרפאת HDC למרפאות אחרות?

1. HDC הינה המרפאה הראשונה באירופה שהחלה לבצע השתלות שיער FUE החל משנת 2003 בהשראת ד"ר קול שהיה מהחלוצים בביצוע השתלת שיער FUE בארה"ב. מבחינת ניסיון אין באירופה מרפאה מנוסה יותר מ HDC בשיטת ה FUE.

2.מרפאת HDC היינה המרפאה היחידה באירופה שהטיפול כולל טיפולים משלימים של כ 5 ימים לאחר ההשתלה במטרה לזרז את ההחלמה הפיזית הוויזואלית של המטופלים, כדי שהם יוכלו לחזור בראש שקט לביתם.

3.המטופלים נשארים שבוע בדירות של המרפאה שנמצאות בסמוך למרפאה.

4. הטיפול הכירורגי של חילוץ הזקיקים ויצירת החורים באזור המקריח מתבצע ע"י הרופאים בלבד! שאר העבודה מתבצעת ע"י טכנאים שעובדים במרפאה למעלה מ 10 שנים.

צפיפות, מראה טבעי ואזור תורם

יחד עם כל מה שנאמר במרפאת HDC שמים דגש על שני עקרונות עיקריים:

1.מראה טבעי – העקרון החשוב ביותר של המרפאה בא לידי ביטוי בשתילה של זקיקים בודדים בלבד בקו השיער הקדמי כדי לייצר צפיפות גבוהה יותר וכיוון צמיחה אחיד, שתילת שיער בצפיפות זהה לצפיפות של השיער הטבעי כדי שהשיער המושתל יתמזג בהרמוניה עם השיער הטבעי ושבירה של הסימטריה ליצירת מראה טבעי.

2.שמירה על האזור התורם – במרפאת HDC שמים דגש במיוחד על שמירת האזור התורם תוך כדי מזעור הנזקים. העניין בא לידי ביטוי בהוצאה של מקסימום 3500 זקיקים מהאזור התורם (אם הוא מאפשר) ובדפוס הוצאת זקיקים קבוע שמתפרש על כל האזורים התורמים כולל הצדדים והעורף וחילוץ של קבוצת שיער אחת מתוך כל 6, אף פעם לא קבוצות שסמוכות אחת לשניה על מנת שהאזור התורם יראה אותו דבר גם לאחר הטיפול.

2

3

מדוע יש הבדלים מהותיים במחירים בין מרפאות?

ההבדלים המהותיים במחיר נובעים מזה שרופאים הם כח עבודה משמעותית יותר יקר מצבא של טכנאים שמבצע את ההשתלות במרפאות זולות יותר. גם רופאים בתורכיה או בכל מקום אחר בעולם כולל ישראל שמבצעים את ההשתלה בעצמם יהיו יקרים משמעותית יותר מבמרפאות בהם הטכנאים מבצעים את ההשתלה. מעבר לזה ב HDC המחיר כולל: טיסות, ההעברות, דירה לשבוע ,טיפולים משלימים לשבוע והכי חשוב התחייבות בכתב לתוצאה שזה שווה המון כסף.

התחייבות, מעקב ותמיכה

כמו שצוין מרפאת HDC נותנת התחייבות לתוצאה בכתב לכל המטופלים. ההתחייבות אומרת שהקליניקה מתחייבות ל 85 אחוז צמיחה של השיער המושתל כשנה לאחר הטיפול. במידה וכמות השיער נמוכה מ 85 אחוז אנו מתחייבים לתקן ולהוסיף שיער במקומות שצריך. 
בנוסף לזה, צוות המרפאה מקפיד להגיע מספר פעמים בשנה כדי לפגוש מטופלים מישראל במשרדי החברה .

4

עכשיו שלמדת יותר על השתלות שיער, ניתן לתאם פגישת ייעוץ חינם, ללא התחייבות או תשלום, השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם